Reference

Marie Lapšová

S prací paní Pavlasové jsem byla velmi spokojená,pomohla mi nad rámec svých smluvních povinností. Je spolehlivá,vstřícná,zodpovědná a prodej mého bytu byl velmi rychle uskutečněn.Všem doporučuji.

Bohumil Dědek

Se slečnou makléřkou Andreou Šteflovou se nám spolupracovalo skvěle. Měla přehled včas a průběžně nás informovala o všem důležitém. Byla s ní perfektní domluva a spolupráce.

Oldřich Štěrba

Dobrý den, má osobní zkušenost je víc než vynikající. Veškeré informace jsem vždy obdržel obratem a v jasné formě. Komunikace byla rychlá, věcná, přímá a hlavně příjemná. Co se týká času vyřízení jednotlivých záležitostí koupě nemovitosti, byly zkráceny na minimum toho, co úřední šiml vyžadoval. Zkrátka mohu jen doporučit a poděkovat.

Ladislav Líbal

S paní Šteflovou jsme byli velice spokojeni, profesionální vystupování, to co bylo domluveno bylo vždy perfektně splněno. Spolupráce nám ušetřila mnoho starostí a času.

Martin Olejník

Skvělá spolupráce, všechny podklady a vše připraveno do detailů a transparentní.

Blanka Zahrádková

Realitní makléřku paní Pavlasovou mohu jen doporučit. Příjemné vystupování, rychlé jednání, profesionální přístup. Jen tak dále.

Robert Lacina

Super práce. Prodej zprostředkován do měsíce od sepsání smlouvy. Informace klientovi na 1. Prostě takto má vypadat výtečná práce makléře. Vřele doporučuji.

Miroslav Marek

Paní Pavlasová mě pomáhala při prodeji i pronájmu nemovitosti, profesionální a osobní přístup, rychlé a kvalitní jednání, co slíbí, to dodrží :-)

Vojtěch Rambousek

Mohu jenom doporučit. Nic není problém, vše důkladně zařízeno/vyřízeno a i užitečné rady dostanete :)

Petr Nechvátal

Příjemná a ochotná makléřka. Rychlý a bezproblémový nákup nemovitosti. To co se dohodlo na 100 % platilo. Celková spokojenost a mohu jen doporučit.

1 2