Reference

Mgr. Dana Hrušková

Tato realitní kancelář mi byla doporučena jako něco mimořádného. A protože už pár zkušeností mám, mohu srovnávat a nyní i potvrdit, že je tomu opravdu tak. Sice jsem měla na začátku trochu jiné představy o ceně, samozřejmě jsem chtěla jako všichni prodat za vyšší cenu, ale naštěstí jsem se nechala přesvědčit argumenty a zkušenostmi paní Ivany a pana Martina. A dobře jsem udělala :-)

Celý prodej trval několik měsíců, protože můj byt byl velký a tedy i dražší, ale služby obou makléřů byly po celou dobu perfektní, neúnavné a vždy zcela profesionální. Každý týden mi alespoň jednou volali a sdělovali počty zájemců a výsledky prohlídek. Všechno perfektně zařídili, domluvili, takže já jsem s prodejem neměla vůbec žádné starosti.

Pokud budu v budoucnu potřebovat pomoc nějaké realitky, zcela jistě se obrátím zase na tyto makléře, paní Ivanu a pana Martina, kteří mají ke svým klientům opravdu osobní přístup a poskytují nadstandardní služby. A tím se opravdu odlišují od všech ostatních realitek. Dana Hrušková

Jaroslav Sommer

Rádi bychom touto cestou poděkovali realitním makléřům Martinu Ludvíkovi a Ivaně Pavlasové za obětavou práci při prodeji našeho rodinného domu.

Díky Vám se pro nás tato velká životní událost stala příjemnou a bez stresu. Jsme vděční, že jste nám takto nečekaně přišli do života právě Vy a trpělivě nám v průběhu celého procesu poskytli pocit jistoty a bezpečí. Těšíme se na další případnou spolupráci a novou etapu našeho života, ke které jste nám ochotně pomohli.

Závěrem chceme dodat, že realitní kancelář OSOBNÍ REALITY všem vřele doporučujeme. Děkujeme za všechno Sommerovi

Veronika Hekrlová

Toto není moje první zkušenost s realitní kanceláří a mohu-li srovnávat, pak oceňuji velmi kvalitní servis, profesionální přístup, rychlé jednání, vstřícnost a ochotu celého týmu. Výborná komunikace, bezproblémová spolupráce. 

Tuto realitní kancelář vřele doporučuji !!! Paní Pavlasová, tak pan Ludvík nám vždy ochotně poradili a pomohli. 

Děkujeme

Pavla Bendová

Spolupráce s paní Pavlasovou a panem Ludvíkem byla profesionální a velice rychlá. Jsou vyjímeční.

Měla jsem možnost poznat několik realitních makléřů, ale podle mého názoru, paní Pavlasová a pan Ludvík nemají konkurenci. Práce s nimi byla perfektní.

Ještě bych ráda zmínila finanční poradkyni paní Bišofovou, která mi byla doporučena. I zde můžu vyslovit jen samou chválu. Cokoli bylo potřeba zařídit, bylo vyřízeno s neuvěřitelnou rychlostí.

Děkuji za splněný sen.

MUDr. Jiřina Knillová

Tito dva lidičkové - makléři - jsou bezvadní..

Spolehlivost, přesnost, vstřícnost a ochota - je radost s nimi spolupracovat. Malá realitka, ale opravdu na velmi vysoké úrovni.

Přeji jim stále hodně úspěchů a skutečně spokojených klientů. Jiřina Knillová

Bc. Jan Jiřiště

Profesionalita a rychlost.

Prodej proběhl dle představ a za odsouhlasenou cenu, jednání a úschova prostředků u advokáta taktéž bez jakýchkoli problémů.

Velmi doporučuji všem a příště se zase obrátím na paní Ivanu a pana Martina.

Děkuji moc za pomoc a obchod. Honza

Mgr. Oldřich Štěrba

Dobrý den, má osobní zkušenost je víc než vynikající. Veškeré informace jsem vždy obdržel obratem a v jasné formě.

Komunikace byla rychlá, věcná, přímá a hlavně příjemná. Co se týká času vyřízení jednotlivých záležitostí koupě nemovitosti, byly zkráceny na minimum toho, co úřední šiml vyžadoval.

Zkrátka mohu jen doporučit a poděkovat.

Veronika Schmeilerová

Moc děkuji paní Pavlasové a panu Ludvíkovi za pomoc s prodejem nemovitosti mojí maminky. 

Bylo to pro ni velmi náročné období, které díky jejich přístupu hladce zvládla. Vždy byli k dispozici a ochotni pomoci.

Vřele doporučuji!

Martina Manová

Děkujeme za velice profesionální a milé vystupování při koupi nemovitosti.

Pan Ludvík a paní Pavlasová jsou velmi milý lidé, s kterými je velmi dobrá spolupráce.

Přejeme jim hodně úspěchů.

Ing. Josef Tureček

Děkuji makléřům paní Pavlasové a panu Ludvíkovi za vynikající a profesionální zprostředkování prodeje bytu v Jihlavě.

Jejich přístup je skvělý v průběhu celého procesu prodeje.

1 2 3 4 5 6