Reference

Veronika Čechová

Spolupráce s paní Ivanou Pavlasovou, bylo to nejlepší rozhodnutí, co jsme mohli udělat!! :) Po naší špatné zkušenosti, kdy necelý rok jsme se s jiným makléřem snažili prodat náš byt, a nevedlo to ani k jedné prohlídce jsem už ano nedoufali… Zkontaktovali jsme ovšem paní Pavlasovou, dohodli jsme si první schůzku a začala ta správná jízda. Ani jsme nemrkli, a běžela prohlídka za prohlidkou. Kupec se samozřejmě našel velmi rychle. Byt má nového majitele a všichni jsme naprosto spokojení. Paní Pavlasová má naprosto skvělý, pohodový a hlavně perfektně sehraný tým, což je obrovské plus. Příjemné jednání a vše narovinu, udržovala s námi pravidelný kontakt a byla opravdu, ale opravdu, vždy maximálně flexibilní a vstřícná! Pokud se budete tedy někdy rozhodovat, komu svěřit koupi nebo prodej Vaší nemovitosti, s paní Pavlasovou to bude perfektní a s jistotou. Tímto ještě jednou moc děkujeme za vše, co jste pro nás udělala. Pokračujte dál ve své práci a v tom jak svou práci děláte.

Jste skvělá, děkujeme V. + O. Čechovi

Barbora Juricová

S paní Andreou Šteflovou jsem byla naprosto spokojená. Díky ní proběhl prodej mého domu hladce, pohodově, rychle a přesně podle mých představ. Díky své profesionalitě, citu pro reality i klienty a díky tomu, že svou práci dělá "srdcem", byla naše spolupráce čirou radostí. Mockrát děkuji a z celého srdce doporučuji!!!

Ing. Jindřich Král

Přejete si odborníka pro prodej vaší nemovitosti s osobním a lidským přístupem a kterému můžete důvěřovat? Po naší zkušenosti pak jedině s paní Pavlasovou, která od prvního okamžiku budila důvěru svým příjemným vystupováním, oplývá ochotou, profesionalitou a vynikajícími organizačními schopnostmi. Všechny úkony potřebné k prodeji naší nemovitosti probíhaly ve zkrácených termínech s nezbytnými informacemi ke spokojenosti jak prodávajících, tak kupujících-a to jinak, než bez dobře odvedené práce nejde. Závěrem Vám přejeme mnoho úspěchů a mnoho dalších spokojených klientů. Ing. Jindřich Král s manželkou

Jan Tesařík

Od prvního kontaktování, po převzetí klíčů RD. Naprosto vstřícné a férové jednání. Určitě mohu jenom doporučit.

Romana Nováková

Dobrý den, děkuji paní Pavlasové - moji nemovitost dokázala prodat v rekordně krátkém čase a vyřídit všechny záležitosti s tím spojené. Vždy byla vstřícná, ochotná, příjemná. Doporučuji tuto paní makléřku.

Ing. Miroslav Krejčí

Dobrý den, touto formou bych chtěl poděkovat paní Šteflové za poskytnuté služby spojené s prodejem mé nemovitosti v Třebíči.

Leona Lepšíková

Osobni realitní makléřku pani Pavlasovou i jejího asistenta vřele doporučuji. Koupě bytu s nimi proběhla naprosto bez komplikací. Vždy ochotně a v jakýkoliv čas pomohli a poradili. A květina a malý dárek na rozloučenou předčily všechna má očekávání. Také bych chtěla poděkovat finanční poradkyni paní Bišofové, která nám velmi ochotně ve dne i v noci radila s hypotékou krok za krokem, bez její pomocí si vyřizování hypotéky vůbec nedovedu představit. Všem patří můj velký dík.

Zdeněk Novotný

Ještě jednou děkujeme paní Šteflové. Dozajista nešlo o zcela standardní prodej, ale jsme rádi, že jsme vše společně zvládli. V novém domě bude vždy vítaným hostem. Děkujeme

Ondřej Mokrý

Paní Pavlasovou můžu vřele doporučit, skvělá spolupráce, podpora a komunikace a naprosto profesionální jednání. Palec nahoru a pět hvězdiček z pěti.

Hezký den. Ondra Mokrý

Juliána Kolmanová

S paní Šteflovou byla dobrá spolupráce, reagovala flexibilně, vždy poradila a zjistila informace ohledně právních informací. Doporučuji.

1 2